Sukcesy 2013 – 2014

  • IX Międzynarodowy Festiwal Chórów - GAUDE CANTEM
    Zespół Wokalny RONDO – Grand Prix
    Nagroda specjalna
     za najciekawszą interpretację
    utworu kompozytora polskiego
    Nagroda specjalna dla nalepszego dyrygenta Festiwalu
    mgr Małgorzata Podzielny
  • Dominika Kuzio otrzymała Stypendium Artystyczne
    Prezydenta Miasta Wrocłwia

    oraz Stypendium CEA za okres werzesień-grudzień 2013 r.
    mgr Halina Zwiercan
  • Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny. Usti na Łabą
    Julia Czajka – Wyróżnienie I stopnia
    mgr Krystyna Dyżewska
  • Transgraniczny Festiwal i Konkurs Muzyki Lutosławskiego
    Tomasz Białynicki-Birula – III Nagroda
    mgr Irena Maciukiewicz
  • Ogólnopolski Konkurs Fletowy „Syrinx” - Kędzierzyn-Koźle
    Wiktoria Kowalczuk – Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Borzęcka
  • VII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci - Rybnik
    Nel Maślanka – Wyróżnienie
    mgr Agata Furmanowska
  • XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Görlitz/Zgorzelec
    Joanna Galik - 
    gr. Ia  - I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Halena Żabska - gr. Ib - I Nagroda
    mgr Ewa Grzegorzewska
    Julia Czajka - gr. II - I Nagroda oraz
    Nagroda Specjalna za wykonanie utworu współczesnego
    mgr Krystyna Dyżewska
    Jaśmina Gładysz - gr. Ib - II Nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
    Julia Olszewska - gr. Ib - II Nagroda
    mgr Urszula Antkowiak
    Michał Kulbacki - gr. Ib - II Nagroda 
    mgr Ewa Bujoczek
    Aleksandra Czajka - gr. Ib - II Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Leonhard Krahforst - gr. II - II Nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Urszula Dulak - gr. Ib - III Nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
    Miron Malejki - gr. II - III Nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
    Antonina Maj - gr. II - III Nagroda
    mgr Ewa Grzegorzewska
    Szymon Jeżewski - gr. III - III Nagroda
    mgr Ewa Bujoczek
    DUETY:
    Helena Kujawska/Paula Gawron - gr. Ib - I Nagroda oraz
    Nagroda Główna za najwyższą punktację kategorii „Duety fortepianowe”
    mgr Irena Burska
    Agata Kełpińska/Maria Szafran - gr. II - III Nagroda
    mgr Irena Maciukiewicz/mgr Irena Burska
  • Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – „AMADEUS” - Brno
    Julia Czajka – III Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
  • Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny do 11 lat – „AMADEUS” - Brno
    Aleksandra Czajka – Wyróżnienie
    mgr Krystyna Dyżewska
  • Uczeń Tadeusz Tomaszewski z klasy perkusji mgr Andrzeja Waloszczyka
    został w roku 2014 laureatem
    Programu Stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
    „MŁODA POLSKA”
  • Dominika Kuzio otrzymała Stypendium
    przyznane przez Szkolną Komisję Stypendialną
    za okres styczeń-czerwiec 2014 r.
    mgr Halina Zwiercan
  • X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Sosnowiec
    Aleksandra Czajka – I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Julia Czajka – I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
  • IX Łowiecki Konkurs Miniatur Fortepianowych - Wrocław
    Jan Falana – III Nagroda 
    (gr.I)
    mgr Irena Burska
    Antonina Maj – Wyróżnienie (gr.I)
    mgr Ewa Grzegorzewska
    Tomasz Białynicki-Birula – III Nagroda (gr.II)
    mgr Irena Maciukiewicz
    Leonhard Krahforst – Wyróżnienie (gr.II)
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
  • XII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. G. Bacewicz
    Szkół Muzycznych I st. we Wrocławiu
    Dominika Kuzio – IV Nagroda
    mgr Halina Zwiercan
    Karina Szczygielska –  Wyróżnienie
    mgr Urszula Maćkowska
  • I Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rytmicznych
    Szkół Muzycznych I st. - Skierniewice
    Zespół Rytmiczny – II Nagroda
    mgr Anna Kurczak
  • XVIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Konin
    Tomasz Białynicki-Birula – Wyróżnienie
    mgr Irena Maciukiewicz
  • XVI Świdnickie Konfrontacje Młodych Skrzypków
    Szkół Muzycznych I st. - Świdnica
    Matylda Pawlicka – Wyróżnienie 
    (w kategorii klas V)
    mgr Ewa Kuzio
  • Regionalny Konkurs Pisania Dyktand - Legnica
    Antoni Śmidoda – III Nagroda
    mgr Małgorzata Kasperska
    Tomasz Białynicki-Birula – III Nagroda
    mgr Maja Flis
  • XII Międzyszkolny Konkurs na Miniaturę - Lubań
    Maja Sobieraj – I Nagroda 
    (gr.I)
    Matylda Pawlicka – I Nagroda (gr.II)
    mgr Ewa KuzioDominika Kuzio – I Nagroda oraz
    Nagroda za najlepiej wykonaną etiudę (gr.III)
    Piotr Kotuła – I Nagroda (gr.III)
    mgr Halina ZwiercanDuet gitarowy: 
    Stanisłw Nowakowski i Michał Mostalak – I Nagroda
    mgr Agata Furmanowska
  • III Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy - Milicz
    Julia Tyburczy- I Nagroda
    Michał Mastalarz – II Nagroda
    mgr Małgorzata Kasperka
  • Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny - Szczecin
    Tadeusz Tomaszewki – Grand Prix 
    (grupa III)
    Jan Tomaszewski – I Nagroda (grupa najmłodsza)
    Franciszek Dziubek – II Nagroda (grupa II)
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Aleksy Domke – III Nagroda (grupa II)
    mgr Aleksandra Wasik
    Aleksander Bojarski – Wyróżnienie 
    (grupa najmłodsza)
    Amelia Salloum – Wyróżnienie (grupa II)
    Jędrzej Lewandowski – Specjalne wyróżnienie
    mgr Andrzej Waloszczyk


  •  Międzynarodowy Konkurs Marimbowy - Bamberg/Niemcy
    Tadeusz Tomaszewski – I Nagroda z wyróżnieniem
    mgr Andrzej Waloszczyk
  • III Głogowski Konkurs Trębaczy - Głogów
    Zosia Kotas – II Nagroda
    mgr Paweł Spychała
    Szymon Lipczyński – III Nagroda
    mgr Kazimierz Bujoczek
    Natalia Kaniewska – Wyróżnienie
    mgr Paweł Spychała
  • XII Międzyszkolny Konkurs Miniatur - Lubań
    Karina Szczygielska - 
    (skrzypce) - I Nagroda
    mgr Urszula Maćkowska
    Michał Mastalarz i
    Stanisław Nowakowski - 
    (duet gitarowy) - I Nagroda
    mgr Agata Furmanowska
  • III Międzynarodowy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy - Cieszyn
    Karina Szczygielska - I Nagroda
    mgr Urszula Maćkowska
  • X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Mistrz Klawiatury” - Warszawa
    Aleksandra Czajka – Grand Prix i I Nagroda
    Julia Czajka – III Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
  • XVI Dolnośląski Konkurs Gitarowy „Gitariada” - Kłodzko
    Nel Maślanka – I Nagroda
    mgr Agata Furmanowska
  • III Międzynarodowy Konkurs Fletowy - Jastrzębie Zdrój
    Julia Hawrylak – II Nagroda
    mgr Małgorzata Ryk
  • X Dolnośląskie Zmagania Flecistów - Lubań
    Maja Kubalka – I Nagroda
    Julia Hawrylak – I Nagroda
    mgr Małgorzata Ryk
    Szymon Flis – I Nagroda (kategoria II)
    Joanna Łobodzińska – I Nagroda (kategoria II)
    Zuzanna Bardian – II Nagroda (kategoria II)
    Martyna Koczan - III Nagroda (kategoria III)
    mgr Małgorzata Świętoń
    Patryk Pokrywka – II Nagroda (kategoria II)
    Sieradzka Barbara – II Nagroda (kategoria III)
    mgr Małgorzata Borzęcka
  • XV Legnicki Konkurs Pianistyczny - Legnica
    Helena Żabska – I Nagroda
    mgr Ewa Grzegorzewska
    Tomasz Białynicki-Birula – III Nagroda
    mgr Irena Maciukiewicz
    Julia Olszewska – Wyrożnienie
    mgr Urszula Antkowiak
    Michał Selwesiuk – Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Jasińska

  • VI Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów - Chrzanów
    Aleksandra Czajka (fortepian) - I Nagroda
    Joanna Galik (fortepian) - II Nagroda
    Emilia Chmielowska (fortepian) - Wyróżnienie
    mgr Krystyna Dyżewska
     
  • Międzynarodowy Konkurs Trębaczy w Krapkowicach 
    Zofia Kotas – II Nagroda (pierwszej nagrody nie przyznano)
    mgr Paweł Spychała
    Karol Golema – Wyróżnienie
    mgr  Kazimierz Bujoczek
  • XIV Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych - Jelenia Góra
    Agata Kełpińska

    Maja Szafran – Wyróżnienie
    mgr Irena Burska
    mgr Irena Maciukiewicz
  • XXI Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
    Szkół Muzycznych I st. - Bystrzyca Kłodzka
    Amelia Piotrowska – Wyróżnienie
    mgr Ewa Kuzio
  •  IX Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki” - Rybnik
    Kowalczuk Wiktoria – Wyróżnienie I st.
    mgr Małgorzata Borzęcka
    Joanna Łobodzińska – Wyróżnienie I st.
    mgr Małgorzata Świętoń
  • V Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów - Ełk
    Anna Waluśkiewicz – Wyróżnienie
    mgr Katarzyna Baranowska
  • XII Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica
    Zofia Popowicz – Wyróżnienie 
    (pierwszego stopnia)
    Anna Cieplik - Wyróżnienie (pierwszego stopnia)
    mgr Katarzyna Baranowska
  • Ogólnopolski Konkurs Pisania Dyktand dla klas III – Legnica
    Helena Żabska – II Nagroda
    Michał Selwesiuk – Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Kasperska
  • Ogólnopolski Konkurs Gry na Werblu
    i Zestawie Perkusyjnym - Legnica
    Tadeusz Tomaszewski – III Nagroda 
    (kategoria werbel do lat 16)
    mgr Andrzej Waloszczyk
  • IX Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów - Świdnica
    Maciej Ceglarek – I Nagroda
    mgr Ewa Florek
    Konrad Koc – II Nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
    Gustaw Milczarek – II Nagroda
    mgr Katarzyna Chronowska
    Matylda Mazurkiewicz – II Nagroda
    mgr Gabriela Gacek
    Jagoda Pulnik – III Nagroda
    mgr Gabriela Gacek
    Mateusz Berkowski – Wyróżnienie
    mgr Irena Burska
  • XVII Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Gitarowy - Trzęsacz
    Nel Maślanka – II Miejsce
    Naucz. Agata Furmanowska
  •  XVII Ogólnopolski Konkurs
    Gitary Klasycznej im. A. Tausmana - Kępno
    Nel Maślanka – I Nagroda oraz Grand Prix
    Michał Mastalarz I Nagroda
    mgr Agata Furmanowska
  • II Ogólnopolski Festiwal dla
    Najmłodszych Uczniów SM Ist. „Brzdące dźwiękim malujące” - Kraków
    Świetlik Emilia – „Brzdąc ŁADNIE dźwiękiem malujacy” 
    (III Nagroda)
    gr. młodsza.
    mgr Halina Zwiercan
" />