Sukcesy 2012 – 2013

  • Międzynarodowy Konkurs Perkusyjny Fermo/Włochy
    Tadeusz Tomaszewski –
     (gr.A, werbel ) – I PRIZE ABSOLUTE
    mgr Andrzej Waloszczyk
  •  Stypendia artystyczne przyznane przez Prezydenta Miasta Wrocławia
    na rok szkolny 2012-2013 otrzymali:
    Tadeusz Tomaszewski
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Jagoda Ciechańska
    mgr Halina Zwiercan
    Dominika Kuzio
    mgr Halina Zwiercan
  • Stypendium artystyczne przyznane przez Centrum Edukacji Artystycznej
    Piotr Alexewicz
    mgr Małgorzata Borkowska
           Stypendystom, ich Nauczycielom i Rodzicom
serdeczne gratulacje składa Dyrekcja
SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu.





  • V Ogólnopolski Konkurs „Ars Liturgica” – Gniezno
    Zespół Wokalny RONDO – ZŁOTY DYPLOM 
    (w kategorii chórów świeckich)
    NAGRODA SPECJALNA STAROSTY GNIEŹNIEŃSKIEGO
    mgr Małgorzata Podzielny
  • III Warszawski Konkurs Pianistyczny – Warszawa
    Piotr Alexewicz – III Nagroda
    mgr Małgorzata BorkowskaSteven Moon – Wyróżnienie II st.
    mgr Krystyna Dyżewska
  • XX Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu – Sochaczew
    Julia Czajka – Wyróżnienie
    mgr Krystyna Dyżewska
  • XIV Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych – Jawor
    Duet fortepianowy:
    Helena Kujawska i Paula Gawron – III Nagroda
    mgr Irena Burska
  • Laureaci Makroregionalnych Przesłuchań CEA: Wrocław
    – uczniów klas skrzypiec i altówki:
    Zofia Kowalik
    mgr Ryszarda Kanappe
    Dominika Kuzio
    mgr Halina Zwiercan
    Piotr Kotuła
    mgr Halina Zwiercan- uczniów klas wiolonczeli: Kościan
    Monika Konarska
    mgr Katarzyna Baranowska- uczniów klas fortepianu: Wałbrzych
    Marek Volden
    mgr Urszula Antkowiak
    Steven Moon
    mgr Krystyna Dyżewska
    Tomasz Białynicki-Birula
    mgr Irena Maciukiewicz
    Szymon Jeżewski
    mgr Ewa Bujoczek
    Anna Graf
    mgr Marzena Waloszczyk

    – uczniów klas akordeonu solo i zespół: Zabrze
    Bartosz Horyza – solo
    Jakub Niczypor – 
    solo
    Bartosz Horyza i Olaf Kotwicki – 
    zespół
    mgr Anna Tober

    – uczniów klas instrumentów dętych drewnianych: Katowice
    Julia Hawrylak – flet
    mgr Małgorzata Ryk
    Marcelina Dudek – flet
    mgr Henryk Rymarczuk
    Zuzanna Janiak – flet
    mgr Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk

  • Laureaci Ogólnopolskich Przesłuchań CEA
    Perkusyjnych Zespołów Kameralnych
    Szkół Muzycznych I st. – Radom
    Bacewicz Percussion Mini Duo w składzie:
    Franek Dziubek
    Amelka Salloum
     – GRAND PRIX ex aequo
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Bacewicz Percussion Duo w skladzie:
    Mateusz Muzioł
    Tadeusz Tomaszewski – 
    GRAND PRIX ex aequo
    mgr Andrzej Waloszczyk
  • Laureaci Ogólnopolskich Przesłuchań CEA
    uczniów klas skrzypiec szkół muzycznych I st. Warszawa
    Dominika Kuzio – III Nagroda
    mgr Halina Zwiercan
    Piotr Kotuła – III Nagroda
    mgr Halina Zwiercan
  • Laureaci Ogólnopolskich Przesłuchań CEA
    uczniów klas akordeonu solo i zespół
    Bartosz Horyza – solo – III Nagroda
    Bartosz Horyza i Olaf Kotwicki – 
    zespół – III Nagroda(nie przyznano Grand Prix, I i II miejsca)
    mgr Anna Tober
  • XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Görlitz/Zgorzelec
    Piotr Alexewicz – I Nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
    Steve Moon – I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Emilia Chmielowska – I Nagroda
    mgr Gabriela Gacek
    Antonina Maj – I Nagroda
    mgr Ewa Grzegorzewska
    Julia Czajka – I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Maja Traczyk – I Nagroda
    mgr Joanna Karpeta
    Michał Selwesiuk – I Nagroda
    mgr Małgorzata Jasińska
    Katarzyna Witczak – I Nagroda
    mgr Małgorzata BorkowskaUrszula Dulak – II Nagroda
    mgr Joanna Karpeta
    Helena Żabska – II Nagroda
    mgr Ewa Grzegorzewska
    Weronika Partyka – II Nagroda
    mgr Joanna Karpeta
    Leonhard Krahforst – II Nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-GryśHubert Zydek – III Nagroda
    mgr Urszula Antkowiak
  • XIV Dolnośląskie Kolędowanie – Świdnica
    Chór „Con Brio” – Złoty Anioł
    Piotr Alexewicz – Wyróżnienie za wykonanie partii solowej
    mgr Małgorzata Podzielny
  • Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek – Będzin
    Zespół Wokalny „Rondo” – II Nagroda
    mgr Małgorzata Podzielny
  • XX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – AMADEUS – Brno
    Julia Czajka – III Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Steve Monn – Wyróżnienie
    mgr Krystyna Dyżewska
  • XXII Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława 2013
    Zofia Kotas – trąbka – Wyróżnienie 
    mgr Paweł Spychała
    Joanna Łobodzińska – flet –  Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Świętoń
  • XV Konfrontacje Młodych Skrzypków – Świdnica
    Knapińska Aleksandra- III Nagroda
    mgr Monika Adamiak
    Ciechańska Jagoda – Wyróżnienie
    mgr Halina Zwiercan
    Kaja Szadujko – Wyróżnienie
    mgr Ryszarda Knappe

 

  • IX Formu Młodego Instrumentalisty – Rybnik
    Leonhard Krahforst – 
    fortepian – Wyróżnienie
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
  • V Turniej Młodych Akordeonistów – Oleśnica
    Dąbrowski Jan – II Nagroda
    mgr Anna Tober
  • Regionalny Konkurs Pisania Dyktand Muzycznych – Legnica
    Tomasz Białynicki-Birula – I Nagroda 
    (grupa młodsza)
    Marcin Kowalczyk – I Nagroda (grupa starsza)
    Marcin Sornat – II Nagroda
    mgr Maj Flis

    Małgorzata Giemza – III Nagroda
    Piotr Alexewicz – Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Kasperska
  • II Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „VIVALDI 335” – Wieliczka
    Dominika Kuzio – II Nagroda 
    (grupa III)
    oraz – Nagroda za szczególne walory dźwiękowe
    mgr Halina Zwiercan
    Ciechańska Jagoda – Wyróżnienie II st. (grupa III)
    mgr Halina Zwiercan
    Karina Szczygielska – Wyróżnienie II st. (grupa II)
    mgr Urszula Maćkowska
  • VIII Dolnośląski Konkurs Akordeonowy – Lubań
    Niczypor Jakub – I Nagroda
    mgr Anna Tober
    Horyza Bartosz – II Nagroda
    mgr Anna Tober
  • VIII Łowiecki Konkurs Miniatur Fortepianowych – Wrocław
    Tomasz Białynicki-Birula – III Nagroda
    mgr Irena Maciukiewicz
    Agata Kełpińska – Wyróżnienie
    mgr Irena Maciukiewicz
    Weronika Zygmunt – Wyróżnienie
    mgr Ewa Bujoczek
    Beata Kwinta – Wyróżnienie
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Franciszka Litwin – Wyróżnienie
    mgr Ewa Bujoczek
  • XIV Legnicki Konkurs Pianistyczny – Legnica
    Steven Moon – I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Weronika Zygmunt – III Nagroda
    mgr Ewa Bujoczek
  • XXII Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych
    Szkół Muzycznych I st. – Bystrzyca Kłodzka
    Trio fletowe
    Barbara Balicka, OLga Fret,
    Julia Hawrylak – III nagroda
    mgr Małgorzata Ryk
  • Międzynarodowy Konkurs Perkusyjny – Wilno/Litwa
    Tadeusz Tomaszewski – I Nagroda
    mgr Andrzej Waloszczyk
  • „Muzyczny figiel” – Lubin
    Julia Czajka – I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
  • VIII Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki” – Rybnik
    Joanna Łobodzińska – Wyróżnienie II st.
    mgr Małgorzata Świętoń
  • II Ogólnopolski Konkurs Chórów Szkół Muzycznych I i II st.
    „Warszawska Wiosna Chóralna” – Warszawa
    Chór „Con brio” – Złoty Dyplom
    mgr Małgorzata Podzielny
  • XXIII Wielkopolski Konkurs Wykonawczy – Poznań
    Jagoda Ciechańska – Wyróżnienie (grupa III)
    mgr Halina Zwiercan
  • XX Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
    Szkół Muzycznych I st. – Bystrzyca Kłodzka
    Maja Sobieraj – Wyróżnienie
     (grupa I)
    mgr Ewa Kuzio
    Katarzyna Postlethwaite – III Nagroda (grupa II)
    mgr Urszula Maćkowska
    Piotr Kotuła – III Nagroda (grupa III)
    mgr Halina Zwiercan
    Matylda Pawlicka – Wyróżnienie (grupa III)
    mgr Ewa Kuzio
  • XXII Kłodzki Konkurs Pianistyczny – Kłodzko
    Leonhard Krahforst – III Nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
  • Międzynarodowe Forum Perkusyjne „Młoda Perkusja” – Wrocław
    Tadeusz Tomaszewski – Grand Prix
    mgr Andrzej Waloszczyk
  • III Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Młody pianista” – Myślenice
    Helena Żabska – III Nagroda
    mgr Ewa Grzegorzewska
  • I Ogólnopolskie Konfrontacje Muzyki Akordeonowej – Oława
    Bartosz Horyza, Olaf Kotwicki – duet – I Nagroda
    Olaf Kotwicki – III Nagroda
    Bartosz Horyza – Wyróżnienie
    Niczypor Jakub – Wyróżnienie 

    mgr Anna Tober
  • XVII Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistwó – Kłodzko
    Celina Politowicz – Wyróżnienie
    mgr Katarzyna Baranowska
  • VIII Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów – Świdnica
    Julia Czajka – Grand Prix
    mgr Krystyna Dyżewska
    Michał Kulbacki – III Nagroda
    mgr Ewa Bujoczek
    Zofia Ośmińska – IV Nagroda
    mgr Inga Chrabkowska
    Michał Selwesiuk – IV Nagroda
    mgr Małgorzata Jasińska
    Julia Olszewska – IV Nagroda
    mgr Urszula Antkowiak
    Paulina Gawron – IV Nagroda
    mgr Irena Burska
    Katarzyna Witczak – IV Nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
  • IX Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów – Głubczyce
    Julia Czajka – I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Piotr Alexewicz – I Nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
  • Warsztaty Orkiestrowe CEA – „Lusławicka Orkiestra Talentów”
    w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
    zakończone koncertami w Lusławicach i Krakowie
    Piotr Kotuła
    Dominika Kuzio
    mgr Halina Zwiercan
  • XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej
    im. F.Nowowiejskiego – Barczewo
    Zespół Wokalny „Rondo” – Złoty Dyplom
    mgr Małgorzata Podzielny
  •  XI Igrszki Wilolonczelowe – Oleśnica
    Filip Wołoszyn – Wyróżnienie I st.
    Filip Łokaj – Wyróżnienie I st.
    mgr Radosław Gruba
    Gołębiowska Maja – Wyróżnienie I st.
    Celina Politowicz – 
    Wyróżnienie I st.
    Anna Waluśkiewicz – Wyróżnienie I st.

    mgr Katarzyna Baranowska
  • Festiwal „Drumbattle” –  Legnica
    Konkurs gry na zestwie perkusyjnym i werblu
    Tadeusz Tomaszewski –  I Nagroda 
    (kategoria – werbel)
    mgr Andrzej Waloszczyk
  • XII Regionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych I st. – Wrocław
    Karina Szczygielska – I Nagroda
    Julia Tyburczy – II Nagroda
    mgr Małgorzata Kasperska
  • VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
    „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Riding” – Warszawa
    Karina Szczygielska – Wyróżnienie
    mgr Urszula Maćkowska
  • II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Bajeczna Miniatura” – Elbląg
    Karina Szczygielska – I Nagroda
    mgr Urszula Maćkowska