Sukcesy 2011 – 2012

ROK SZKOLNY 2011-2012

  • International Rosario Marciano Piano Competition w Wiedniu
    Rozalia Kierc – II nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska

 

  •  Stypendia artystyczne przyznane przez Prezydenta Miasta Wrocławia
    na rok szkolny 2011-2012 otrzymali:
    Weronika Górska - mgr Irena Burska
    Rozalia Kierc - mgr Krystyna Dyżewska
    Tomasz Kobel - mgr Urszula Maćkowska
    Michał Mastalarz - 
    mgr Agata Furmanowska
    Michał Olejnik - mgr Urszula Antkowiak
    Tadeusz Tomaszewski - mgr Andrzej Waloszczyk 
             Stypendystom, ich Nauczycielom i Rodzicom
serdeczne gratulacje składa Dyrekcja
SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu.
  • VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im.I.J.Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
    Weronika Górska – wyróżnienie
    mgr Irena Burska

 

  • Międzynarodowy Festiwal Chórów im. H.M.Góreckiego - Rybnik
    Chór RONDO – I nagroda
    mgr Małgorzata Podzielny

 

  • Warszawski Konkurs Pianistyczny - Warszawa
    Piotr Alexewicz – III nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska

 

  • Forum Młodych Pianistów - Poznań
    Piotr Alexewicz – III nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska

 

  • Dolnośląskie Kolędowanie - Świdnica
    Chór Rondo – Grand Prix
    mgr Małgorzata Podzielny
    Chór Con Brio – I nagroda
    mgr Małgorzata Podzielny

 

  • XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Görlitz-Zgorzelec
    Julia Czajka – I nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Agata Kełpińska – I nagroda
    mgr Irena Maciukiewicz
    Rozalia Kierc i Jowita Szwedo (SSM) – duet – I nagroda oraz Nagroda Główna w kategorii Duety Fortepianowe
    mgr Krystyna Dyżewska
    Steve Moon – II nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Miron Malejki – II nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
    Leonhard Krahforst – II nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gyś
    Maciej Żórawik – II nagroda
    mgr Ewa Florek
    Weronika Partyka – II nagroda
    mgr Joanna Karpeta
    Weronika Górska – II nagroda
    mgr Irena Burska
    Jaśmina Szarejko – III nagroda
    mgr Małgorzata Jasińska
    Marta Horyza – III nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Martyna Wrześniewska – III nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Trio Fortepianowe:
    Martyna Wrześniewska, Weronika Stemplewska, Jagoda Ciechańska – Nagroda Główna w kategorii Zespoły Kameralne
    prof. Grażyna Bożek-Wota

 

  • Concours International de Piano Nice Côte d’Azur - Nicea
    Rozalia Kierc – I nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska

 

  • Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki”
    Chór „RONDO” – Grand Prix
    mgr Małgorzata Podzielny
    Chór „CON BRIO” – I nagroda (w kategorii chórów mieszanych z towarzyszeniem zespołu kameralnego)
    mgr Małgorzata Podzielny
    akomp. mgr Joanna Karpeta
    mgr Małgorzata Podzielny – nagroda dla najlepszego dyrygenta

 

  •  Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Perkusji SM I st. - Radom
    Tadeusz Tomaszewski - II nagroda
    oraz Nagroda Dyrektora CEA z wykonanie utworu „Stockholm baner”

    mgr Andrzej Waloszczyk
    Jagoda Wojtylak – III nagroda (ex aequo)
    mgr Krzysztof Loho

 

  •  V Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Mikołaja Stasiniewicza
    Perkusyjne Zespoły Kameralne - Warszawa 2012
    Duet – Tadeusz Tomaszewski
    Mateusz Muzioł    -  I nagroda 
    (ex aequo)
    mgr Andrzej Waloszczyk

 

  • Ogólnopolskie Spotkania Gitarowe - Elbląb
    Michał Mastalrz – III nagroda
    mgr Agata Furmanowska

 

  • Kaja Szadujko -mgr Ryszarda Knappe - udział w koncercie w
    Filharmonii Wrocławskiej 10 II 2012r. podczas koncertu wybitnej
    amerykańskiej szkrzypaczki Rachel Barton Pine

 

  • XI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
    im. Grażyny Bacewicz Szkół Muzycznych I st. - Wrocław
    Dominika Kuzio – II nagroda
    mgr Halina Zwiercan

    Jagoda Ciechańska – III nagroda
    mgr Halina Zwiercan

      Kaja Szadujko – wyróżnienie
      mgr Ryszarda Knappe

 

  • Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I st.
    Zespoły Kameralne – etap konkursowy- Warszawa

        TRIO FORTEPIANOWE – II nagroda
     Martyna Wrześniewska - fortepian
          Jagoda Ciechańska - skrzypce
        Weronika Stemplewska - wiolonczela
        prof. Grażyna Bożek-Wota

TRIO FORTEPIANOWE – III nagroda
Hubert Zydek - fortepian
Aleksandra Knapińska - skrzypce
Emilia Lubienicka - wiolonczela
prof. Grażyna Bożek-Wota

KWARTET SMYCZKOWY – wyróżnienie
Kaja Szadujko - 
skrzypce
Dominika Kuzio - skrzypce
Dorota Krajewska - altówka
Monika Konarska - wiolonczela
mgr Anna Grabowska-Borys

 

  • Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Bajeczna Miniatura”
    dla uczniów szkół muzycznych I st - Elbląg
    Piotr Kotuła III nagroda(grupa II)
    mgr Monika Adamiak
    Jagoda Ciechańska – II nagroda(grupa III)
    mgr Halina Zwiercan

 

 

  • Konfrontacje Instrumentów Dętych - Oława
    Julia Hawrylak – flet – III nagroda
    mgr Małgorzata Ryk
    Małgorzata Mazij – saksofon – wyróżnienie
    mgr Radosław Tokarz

 

  • XIV Świdnickie Konfrontacje Młodych Skrzypków
    Szkół Muzycznych I st. - Świdnica
    Jagoda Ciechańska – II nagroda 
    (ex-aequo)-kategoria klas V
    mgr Halina Zwiercan
    Kaja Szadujko – II nagroda (ex-aequo)-kategoria klas V
    mgr Ryszarda Knappe

 

  • IV Turniej Młodych Akordeonistów - Oleśnica
    Monika Bącal – III nagroda
    Jakub Soliński – III nagroda
    mgr Anna Tober

 

  • XIV Dolnośląski Konkurs Gitarowy „Gitariada 2012″ - Kłodzko
    Michał Mastalrz – III nagroda
    mgr Agata Furmanowska

 

  • VI Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny
    Uczniów Szkół Muzycznych I st. - Szczecin

 

Gr. I
Franciszek Dziubek – I nagroda
mgr Andrzej Waloszczyk
Klara Sawośko – III nagroda(ex aequo)
mg Krzysztof Loho
Amelia Salloum – wyróżnienie
mgr Andrzej Waloszczyk

Gr. II
Tadeusz Tomaszewski – I nagroda
mgr Andrzej Waloszczyk
Mateusz Muzioł – III nagroda(ex aequo)
mgr Andrzej Waloszczyk
Mateusz Witiak – III nagroda(ex aequo)
mgr Andrzej Waloszczyk
Alex Domke – wyróżnienie
mgr Krzysztof Loho

Gr. III
Jagoda Wojtylak – I nagroda
mgr Krzysztof Loho
Klara Zgorzelska – III nagroda(ex aequo)
mgr Andrzej Waloszczyk

  • Międzynarodowy Konkurs Marimbowy - Norymberga (Niemcy)
    Tadeusz Tomaszewski – I nagroda
    mgr Andrzej Waloszczyk

 

  • Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Konin
    Piotr Alexewicz – wyróżnienie
    mgr Małgorzata Borkowska

 

  • I Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumenów Dętych - Kielce
    Małgorzata Mazij – Grand Prix
    mgr Radosław Tokarz

 

  • Międzynarodowy Festiwal Chóralny „Vratislavia Sacra” - Wrocław
    Chór „Rondo” – I nagroda 
    (kategoria Gospel i Spirituals)
    mgr Małgorzata Podzielny
    Chór „Rondo” – II nagroda (kategoria Chóry młodzieżowe mieszane)
    mgr Małgorzata Podzielny
    Chór „Con Brio” – II nagroda (kategoria Chóry młodzieżowe o głosach równych)
    mgr Małgorzata Podzielny

 

  • XVII Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe - „Sanok 2012″
    Bartosz Horyza – III nagroda
     (kategoria I )
    mgr Anna Tober

 

  • Konkurs „Muzyka Polska”  Jelenia Góra
    Hubert Zydek – I nagroda
    mgr Urszula Antkowiak

 

  • VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg - Łódź
    Julia Czajka – wyróżnienie
    mgr Krystyna Dyżewska
    Marta Horyza – II nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Martyna Wrześniewska – II nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś

 

  • XXI Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych
    Szkół Muzycznych I st - Bystrzyca Kłodzka
    BACEWICZ PERCUSSION DUO:
    Mateusz Muzioł, Tadeusz Tomaszewski – I miejsce
    mgr Andrzej Waloszczyk

 

TRIO FORTEPIANOWE - III miejsce
Hubert Zydek – fortepian
Aleksandra Knapińska – skrzypce
Emilia Lubieniecka – wiolonczela

prof. Grażyna Bożek-Wota

  • Regionalny Konkurs Pisania Dyktand - Legnica
    Antoni Popowicz – I nagroda
    mgr Maja Flis
    Małgorzata Mazij – I nagroda
    mgr Małgorzata Kasperska
    Rozalia Kierc – II nagroda
    mgr Maja Flis
    Małgorzata Giemza - II nagroda
    mgr Małgorzata Kasperska

 

  • IV Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy „Gitara Viva” - Kielce
    Michał Mastalrz – III nagroda
    mgr Agata Furmanowska

 

  • XIX Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
    Szkół Muzycznych I st. - Bystrzyca Kłodzka
    Piotr Kotuła – III nagroda
     (grupa II)
    mgr Monika Adamiak
    Aleksandra Kanpińska – wyróżnienie(grupa III)
    mgr Monika Adamiak
    Kalina Zawada – wyrożnienie (grupa III)
    mgr Ryszarda Knappe
    Weronika Fronckiewicz – wyróżnienie (grupa III)
    mgr Anna Dzierżanowska
    Zuzanna Brygier – wyróżnienie (grupa II)
    mgr Urszula Maćkowska
    Matylda Pawlicka – wyróżnienie (grupa III)
    mgr Ewa Kuzio

 

  • XIII Legnicki Konkurs Pianistyczny - Legnica
    Piotr Alexewicz – II nagroda(grupa II)
    mgr Małgorzata Borkowska
    Szymon Jeżewski – III nagroda(grupa I)
    mgr Ewa Bujoczek
    Franciszka Litwin – III nagroda(grupa II)
    mgr Ewa Bujoczek
    Weronika Zygmunt – wyróżnienie(grupa I)
    mgr Ewa Bujoczek

 

  • II Głogowski Konkurs Trębaczy - Głogów
    Dominik Niewiadowski – I nagroda
    mgr Bujoczek Kazimierz
    Szymon Wieczorek – wyróżnienie
    mgr Paweł Spychała

 

  • IV Żarski Festiwal Muzyki Gitarowej - Żary 
    Malwina Janiak – III nagroda
    mgr Bogumiła Maternik

 

  • IX Dolnośląskie Miniaturowe Zmagania Flecistów - Lubań
    Zuzanna Janiak – I nagroda
    (ex aequo) gr.II
    mgr Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk
    Julia Hawrylak  I nagroda(ex aequo) gr.II
    mgr Małgorzata Ryk
    Olga Fret – I nagroda gr.III
    mgr Małgorzata Ryk
    Agata Iwanicka – II nagroda gr.III
    mgr Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk
    Marcelina Dudek – II nagroda gr.II
    mgr Henryk Rymarczuk
    Natalia Włostowska – II nagroda gr.III
    mgr Henryk Rymarczuk
    Karina Kozłowska – III nagroda gr.II
    mgr Małgorzata Ryk
    Róża Jurkiewicz – III nagroda gr.III
    mgr Małgorzata Świętoń

 

  • Dolnośląski Konkurs Gitarowy Gitariada 2012 - Kłodzko
    Michał Mastalarz 
    - III nagroda
    mgr Agata Furmanowska

 

  • XII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny
    im. Juliusza Zarębskiego - Łomianki-Izabelin-Warszawa
    Piotr Alexewicz – wyróżnienie
    mgr Małgorzata Borkowska

 

  • VII „Łowiecki” Konkurs Miniatur Fortepianowych - Wrocław
    Weronika Zygmunt – II nagroda 
    (gr.I)
    mgr Ewa Bujoczek
    Weronika Partyka – III nagroda (gr.I)
    mgr Joanna Karpeta
    Agata Kełpińska – III nagroda(gr.I)
    mgr Irena Maciukiewicz
    Maciej Żórawik -  wyróżnienie II st. (gr.I)
    mgr Ewa Florek
    Tomasz Białynicki-Birula – II nagroda (gr.II)
    mgr Irena Maciukiewicz
    Szymon Jeżewski – II nagroda (gr.II)
    mgr Ewa Bujoczek

 

  • XII Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych - Jelenia Góra
    Paula Gawron
    Helena Kujawska – III nagroda
     (gr.I)
    mgr Irena Burska

 

  • VIII Konkurs Gry Na Zestawie Perkusyjnym i Werblu
    DRUM BATTLE - Legnica
    Kategoria werbel do lat 12
    Tadeusz Tomaszewski – I nagroda 
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Mateusz Muzioł – III nagroda 
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Kategoria zestaw perkusyjny do lat 12
    Mateusz Muzioł – III nagroda (ex aequo)
    mgr Andrzej Waloszczyk

 

  • VII Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych
    „Bel Canto” – Ostrów Wielkopolski
    Chór „Rondo” – Grand Prix
    mgr Małgorzata Podzielny
    Chór „Rondo” – Złoty Dyplom
    mgr Małgorzata Podzielny
    Chór „Con Brio” – Złoty Dyplom
    mgr Małgorzata Podzielny

 

  • Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki” - Rybnik
    Szymon Flis – Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Świętoń

 

  • VII Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów - Świdnica
    Urszula Dulak – I nagroda
    mgr Joanna Karpeta
    Michał Selwesiuk – II nagroda
    mgr Małgorzata Jasińska
    Katarzyna Witczak – II nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
    Emilia Chmielowska – III nagroda
    mgr Katarzyna Chronowska
    Paula Gawron – III nagroda
    mgr Irena Burska
    Helena Żabska – III nagroda
    mgr Ewa Grzegorzewska
    Alaksandra Janczewska – wyróżnienie
    mgr Urszula Antkowiak
    Jaśmina Gładysz – wyróżnienie
    mgr Małgorzata Borkowska
    Antonina Maj – wyróżnienie
    mgr Ewa Grzegorzewska
    Wiktor Klekowski – wyróżnienie
    mgr Marzena Waloszczyk

 

  • X Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica
    Maja Gołębiewska – wyróżnienie
    mgr Katarzyna Baranowska
    Celina Politowicz – wyróżnienie
    mgr Katarzyna Baranowska
    Filip Łokaj – wyróżnienie
    mgr Radosław Gruba
    Hanna Pałka – wyróżnienie
    mgr Radosław Gruba
    Iga Janowicz – wyróżnienie
    mgr Katarzyna Baranowska
    Filip Roczyński – wyróżnienie
    mgr Katarzyna Baranowska

 

" />