Sukcesy 2010 – 2011

 ROK SZKOLNY 2010-2011

  • Stypendia artystyczne przyznane przez Prezydenta Wrocławia na rok szkolny 2010-2011

    Weronika Górska - mgr Irena Burska
    Rozalia Kierc - mgr Krystyna Dyżewska
    Tomasz Kobel - mgr Urszula Maćkowska
    Michał Olejnik - mgr Urszula Antkowiak



  • Jadwiga Klimiuk - otrzymała stypendim Rady Powiatu Wrocławskiego (kategoria artystyczna) na rok szkolny 2010-2011
    mgr Andrzej Waloszczyk



  • Rozalia Kierc - otrzymała stypendium Samorządu Wrocławia za celujące wyniki i szczególne osiągnięcia w nauce
    mgr Krystyna Dyżewska



  • Chór Con Biro - IV Ogólnopolski Festiwal Chórów SILESIA CANTAT 2010-Głogów
    I Miejsce (w kategorii chórów jednorodnych)
    mgr Małgorzata Podzielny

  • Chór Con Biro – IV Ogólnopolski Festiwal Chórów SILESIA CANTAT 2010-Głogów
    Dyplom dla Weroniki Ogonowskiej z chóru Con Brio
    mgr Małgorzata Podzielny

  • Piotr Klimiuk - otrzymał stypendium Wójta Gminy Kobierzyce na rok szkolny 2010-2011 za
    wybitne osiągnięcia w dziedzinie artystycznej.
    mgr Andrzej Waloszczyk

  • Rozalia Kierc - „VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE” – Usti na Łabą
    Nagroda główna konkursu
    I Nagroda w swojej grupie wiekowej
    Nagroda specjalna za wykonanie „Ronda op. 19″ A. Ginastery   
    mgr Krystyna Dyżewska




  • Ogólnopolskie Przesłuchania Perkusyjnych Zespołów Kameralnych CEA
    RADOM  2010
    II Nagroda ex aequo
    „Bacewicz Percussion Group” w składzie: Jadwiga Klimiuk, Piotr Klimiuk, Małgorzata Parka, Omar Salloum
    „Bacewicz Percussion Mini Trio” w składzie: Mateusz Muzioł, Szymon Leszkiewicz, Tadeusz Tomaszewski
    mgr Andrzej Waloszczyk




  • Uczniowie zakwalifikowani do Etapu Ogólnoploskiego Przesłuchań CEA
    Rozalia Kierc - fortepian
    mgr Krystyna Dyżewska
    Piotr Alexewicz - fortepian
    mgr Małgorzata Borkowska
    Weronika Górska - fortepian
    mgr Irena Burska
    Kaja Szadujko - skrzypce
    mgr Ryszarda Knappe
    Małgorzata Mazij - saksofon
    mgr Radosław Tokarz
    Dominik Niewiadowski - trąbka
    mgr Kazimierz Bujoczek
    Bartosz Horyza i Piotr Tocicki - duet akordeonowy
    mgr Anna Tober



  • X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Görlitz-Zgorzelec

    Rozalia Kierc – GRAND PRIX i Nagroda Główna w grupie I-II
    mgr Krystyna Dyżewska
    Piotr Alexewicz – I Nagroda i Nagroda Specjalna za najlepszą interpretację
    utworu współczesnego A.Cwojdziński – „Ciąg dalszy Harnasiów Karola Szymanowskiego”
    mgr Małgorzata Borkowska
    Michał Olejnik – I Nagroda
    mgr Urszula Antkowiak
    duet:I Nagroda
    Andrzej Magiera-Gorzka
    Tomasz Białynicki-Birula
    mgr Irena Maciukiewicz

    II Nagroda:
    Marta Horyza
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Martyna Wrześniewska
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Steve Moon
    mgr Krystyna Dyżewska
    Maciej Żórawik
    mgr Ewa Florek

    III Nagroda:
    Szymon Góral
    mgr Irena Maciukiewicz
    Janina Imiela
    mgr Irena Burska
    Agata Kełpińska
    mgr Irena Maciukiewicz
    Miron Malejki
    mgr Małgorzata Borkowska
    Weronika Partyka
    mgr Joanna Karpeta
    Kamila Rzeźnik
    mgr Urszula Antkowiak
    Jaśmina Szarejko
    mgr Małgorzata Jasińska



    • Ogólnopolskie Forum Perkusyjne Szkół Muzycznych I st.

      Grupa młodsza
      Tadeusz Tomaszewski  - I nagroda
      mgr Andrzej Waloszczyk

      Grupa starsza
      Jagoda Wojtylak - GRAND PRIX
      mgr Krzysztof Loho
      Jadwiga Klimiuk - I nagroda ex aequo
      mgr Andrzej Waloszczyk
      Marta Petelenz - II nagroda
      mgr Krzysztof Loho

    • XVI Ogólnopolski Turniej Pianistyczny – Żagań
      Michał Olejnik - Wyróżnienie
      mgr Urszula Antkowiak
    • Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu
      Szkół Muzycznych I st. w Warszawie
      Bartosz Horyza i Piotr Tocicki - duet akordeonowy - II Nagroda
      mgr Anna Tober
      Rozalia Kierc - Wyróżnienie I st.
      mgr Krystyna Dyżewska
      Weronika Górska - Wróżnienie II st.
      mgr Irena Burska

    • III Turniej Młodych Akordeonistów w Oleśnicy
      Jakub Niczypor - III Nagroda
      mgr Anna Tober
    • VI Międzyszkolny Konkurs Miniatur – Wrocław
      klasa III
      Białynicki-Birula Tomasz – II Nagroda
      mgr Irena Maciukiewicz
      Jeżewski Szymon – II Nagroda
      mgr Ewa Bujoczek
      Majewski Miłosz – Wyróżnienie I st.
      mgr Ewa Florek

      klasa IV
      Magiera-Gorzka Andrzej – II Nagroda
      mgr Irena Maciukiewicz
      Jezierzański Marcin – III Nagroda
      mgr Irena Burska
      Litwin Franciszka – III Nagroda
      mgr Ewa Bujoczek
      Gębka Hanna – Wyróżnienie I st.
      mgr Urszula Antkowiak
      Lewandowski Jędrzej – Wyróżnienie II st.
      mgr Marzena Waloszczyk
      Rojek Zofia – Wyróżnienie III st.
      mgr Agnieszka Lewandowska-Gyrś
    • Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów
      Szkół Muzycznych I st. w Warszawie
      Instrumenty dęte drewniane
      Małgorzata Mazij - saksofon - I Nagroda
      mgr Radosław Tokarz
    • Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów
      Szkół Muzycznych I st. w Warszawie
      Instrumeny smyczkowe
      Kaja Szadujko - skrzypce - III Nagroda
      mgr Ryszarda Knappe
    • XV Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów – Kłodzko
      Monika Konarska – Wyróżnienie
      mgr Katarzyna Baranowska
    • Konfrontacje Instrumetów Dętych w Oławie
      Jarosław Chmura - flet - II Nagroda
      mgr Małgorzata Świętoń
      Małgorzata Mazij - saksofon - Wyóżnienie
      mgr Radosław Tokarz
    • I Ogólnopolskie Spotkania Gitarowe – Elbląg
      Michał Mastalarz – II Nagroda
      mgr Agata Furmanowska
    • 13 Świdnickie Konfrotacje Młodych Skrzypków
      Tomasz Kobel – I Nagroda
      mgr Urszula Maćkowska
    • VI Festiwal Muzyki Współczesnej im. Janiny Garści w Lublińcu
      Agata Kiełpińska – Wyróżnienie
      mgr Irena Maciukiewicz
      Steve Moon – Wyróżnienie
      mgr Krystyna Dyżewska
      Leonard Krahforst
      mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    • V Transgraniczny Przegląd Muzyki Popularno-Rozrywkowej  – Jelenia Góra
      Michał Olejnik - fortepian  I Nagroda
      mgr Urszula Antkowiak
    • Festiwal Pianistyczny im. Apolinarego Szeluty – Słupca
      Eugenia Grabizna – Wyróżnienie
      mgr Ewa Bujoczek
    • Konkurs Pisania Dyktand – Legnica
      grupa młodsza:
      Krajewska Dorota I Nagroda
      mgr Maja Flis
      Rozalia Kierc   II Nagroda
      mgr Maja Flis
      Lubieniecka Lidia   III Nagroda
      mgr Maja Flis

      grupa starsza:
      Trociński Damian  III Nagroda
      mgr Anna Grabowska-Borys
      Góral Krzysztof  Wyróżnienie
      mgr Maja Flis

    • Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy – Vivaldi 333 – Wieliczka
      Tomasz Kobel – Grand Prix Konkursu oraz nagroda za najlepiej wykonany koncert A.Vivaldiego
      mgr Urszula Maćkowska

Dominika Kuzio – III Nagroda

      mgr Halina Zwiercan

  • VII Dolnośląski Konkurs Akordeonowy -Lubań
    Olaf Kotwicki – II Nagroda (grupa starsza)
    mgr Anna Tober
    Bartosz Horyza – III Nagroda (grupa młodsza)
    mgr Anna Tober
  • IV Olimpiada Muzyczna – Brzeg
    Bacewicz Percussion Group – II Nagroda
    Jadwiga Klimiuk, Piotr Klimiuk, Omar Salloum,
    Klara Zgorzelska, Katarzyna Kesler

    mgr Andrzej Waloszczyk
  • XI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego – Łomianki
    Rozalia Kierc – I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
  • II Ogólnopolski Pianistyczny Konkurs Muzyki Polskiej – Skierniewice
    Martyna Wrześniewska – III Nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Weronika Górska – Wyróżnienie
    mgr Irena Burska
  • IX Igraszki Wiolonczelowe – Oleśnica
    Emilia Lubieniecka – Wyróżnienie I st.
    Urszula Mazij – Wyróżnienie II st.
    mgr Katarzyna Baranowska
  • XXI Kłodzki Konkurs Pianistyczny
    Piotr Aleksewicz – Wyróżninie
    mgr Małgorzata Borkowska
  • XX Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralych

    Trio fortepianowe – II Nagroda
    Martyna Wrześniewska
    Jagoda Ciechańska
    Weronika Stemplewska 

    prof. Grażyna Bożek-Wota

    Kwartet smyczkowy – III Nagroda
    Tomasz Kobel
    Kaja Szadujko
    Dorota Krajewska
    Anna Rudkiewicz
    mgr Anna Grabowska-Borys

  • XVII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe – Sanok
    Michał Mastalarz – II Nagroda
    mgr Agata Furmanowska
  • XIII Dolnośląski Konkurs Gitarowy – „Gitariada 2011″ – Kłodzko
    Michał Mastalarz – II Nagroda
    mgr Agata Furmanowska
  • XII Legnicki Konkurs Pianistyczny
    Weronika Górska – I Nagroda
    mgr Irena Burska
    Hanna Gębka – III Nagroda
    mgr Urszula Antkowiak
    Karol Knapiński -Wyróżnienie
    mgr Katarzyna Chronowska
  • XVIII Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
    Szkół Muzycznych I st. – Bystrzyca Kłodzka
    Piotr Kotuła – III Nagroda
    mgr Monika Adamiak
    Aleksandra Kapińska – III Nagroda
    mgr Monika Adamiak
  • VII Legnicki Konkurs gry na zestawie perkusyjnym oraz weblu Drum Battle – Legnica 2011
    Tadeusz Tomaszewski – III Nagroda - kategoria werbel do lat 12
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Mateusz Muzioł - III Nagroda - kategoria werbel do lat 12
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Mateusz Muzioł - III Nagroda - kategoria zestaw perkusyjny do lat 12
    mgr Andrzej Waloszczyk
  • VI Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów – Świdnica
    Steve Moon – I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Weronika Partyka – II Nagroda
    mgr Joanna Karpeta
    Weronika Zygmunt – III Nagroda
    mgr Ewa Bujoczek
    Miron Malejki -Wyróżnienie I st.
    mgr Małgorzata Borkowska
    Maciej Żórawik – Wyróżnienie II st.
    mgr Ewa Florek
  • V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
    „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding” – Warszawa
    Tomasz Kobel – II Nagroda grupa III
    mgr Urszula Maćkowska
" />