Sukcesy 2009 – 2010

  ROK SZKOLNY 2009/2010

  • NASI STYPENDYŚCI

    Stypendia artystyczne przyznane przez Prezydenta Wrocławia:

    1. Leszek Kawecki
    2. Rozalia Kierc
    3. Antoni Tomaszewski
    5. Marcin Urszulak

    Stypendia przyznane przez Wójta Gminy Kobierzyce:

    1. Piotr Olczyk
    2. Jadwiga Klimiuk
    3. Piotr Klimiuk

    Stypendium przyznane przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci:
    Rozalia Kierc

 

  • SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW:
    Rozalia Kierc - uczennica klasy fortepianu mgr Krystyny Dyżewskiej
    wzięła udział w II Festiwalu Młodych Pianistów „Premia” w Łodzi –
    wystąpiła z Orkiestrą Filharmonii Łódzkiej.

 

  • III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków w Opolu 
    Weronika Górska – III Nagroda
    mgr Irena Burska

 

  • VII Międzywojewódzki Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego
    dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w Toruniu.
    Marcin Urszulak – I Nagroda
    mgr Andrzej Waloszczyk

 

  • IX Niemiecko-Polski Konkurs Pianistyczny Zgorzelec-Görlitz
    Piotr Alexewicz – I Nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
    Marcin Jezierzański – I Nagroda
    mgr Irena Burska
    Agata Kełpińska – I Nagroda
    mgr Irena Maciukiewicz
    Marta Horyza – II Nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Weronika Górska – II Nagroda
    mgr Irena Burska
    Eugenia Grabizna – III Nagroda
    mgr Ewa Bujoczek
    Jaśmina Szarejko – III Nagroda
    mgr Małgorzata Jasińska
    Leszek Kawecki – III Nagroda
    mgr Irena Maciukiewicz

 

  • III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im.B.Bartoka w Warszawie
    Rozalia Kierc – I Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska

 

  • VI Międzynarodowy Festiwal i Konkurs im. Łukasza Pietrzyka „Gitaromania”  Jelenia Góra-Cieplice 2010
    Antoni Tomaszewski – Wyróżnienie
    mgr Agata Furmanowska

 

  • XV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny  im. H. Czerny-Stefańskiej  Żagań 2010
    Weronika Górska – II Nagroda  (II grupa)
    mgr Irena Burska

 

  • V Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek 16 I 2010
    Con Brio - I Nagroda (kategoria chórów dziecięcych)
    mgr Małgorzata Podzielny

 

  • Udział w obchodach jubileuszowych Roku Chopinowskiego z cyklu
    „Młodzi grają Chopina” organizowanych przez Filharmonię Wrocławską
    Rozalia Kierc
    mgr Krystyna Dyżewska
    Leszek Kawecki
    mgr Irena Maciukiewicz

 

  • Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Budapeszcie
    Rozalia Kierc - II Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska

 

  • X Ogólnopolskie Konkurs Skrzypcowy im.G.Bacewicz Szkół Muzycznych I st. we Wrocławiu
    Tomasz Kobel - II Nagroda
    mgr Urszula Maćkowska

 

  • XII Świednickie Konfrontacje Młodych Skrzpyków
    Anna Kisielewska – I Nagroda w kategorii klas VI
    mgr Aneta Szczygielska
    Tomasz Kobel- I Nagroda w kategorii klas V
    mgr Urszula Maćkowska

 

  • V Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Szczecinie
    Grupa II
    Jagoda Wojtylak – I Nagroda
    mgr Krzysztof Loho
    Grupa III
    Marcin Urszulak – I Nagroda
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Marta Petelenz – III Nagroda
    mgr Krzysztof Loho
    Jadwiga Klimiuk – Wyróżnienie
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Piotr Klimiuk – Wyróżnienie
    mgr Andrzej Waloszczyk

 

  • Konkurs Pianistyczny Muzyka Polska  Jelenia Góra – Cieplice
    Martyna Wrześniewska – II Nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gyś
    Marta Horyza – III Nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gyś

 

    • XII Dolnośląski Konkurs Gitarowy – GITARIADA - Kłodzko 2010
      Antoni Tomaszewski – II Nagroda
      mgr Agata Furmanowska
  • II Turniej Młodych Akordeonistów  Oleśnica 2010
    Olaf Kotwicki – I Nagroda  w kategorii kl. I mł.
    mgr Anna Tober
    Bartosz Horyza – III Nagroda w kategorii kl. II dz.
    mgr Anna Tober

 

  • XIX Konkurs Zespołów Kameralnych w Bystrzycy Kłodzkiej
    Trio – III Nagroda
    Alicja Krzyżańska – flet
    Martyna Jasińska – flet
    Michał Olejnik – fortepian
    mgr Małgorzata Ryk

 

  • Ogólnopolskie Przesłuchania Perkusyjnych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.
    Bacewicz Percussion Group – I Nagroda
    Jadwiga Klimiuk
    Piotr Klimiuk
    Piotr Olczyk
    Omar Salloum
    Marcin Urszulak
    mgr Andrzej Waloszczyk

    Bacewicz Percussion Mini Trio – III Nagroda
    Szymon Leszkiewicz
    Mateusz Muzioł
    Tadeusz Tomaszewski
    mgr Andrzej Waloszczyk

    Zespół „Backi” – Wyróżnienie
    Klaudia Pawelec
    Jagoda Wojtylak
    Karolina Horodniczy
    Filip Wolski
    mgr Krzysztof Loho

 

  • Głogowski Konkurs Trębaczy
    Jan Oleksy – I Nagroda (grupa II)
    mgr Kazimierz Bujoczek
    Dominik Niewiadowski – I Nagroda (grupa I)
    mgr Kazimierz Bujoczek
    Karol Siwiak – Wyróżnienie
    mgr Kazimierz Bujoczek

 

  • VIII Dolnośląskie  Miniaturowe Zmagania Flecistów  Lubań 2010
    Zuzanna Janiak – I Nagroda (Kategoria I)
    mgr Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk
    Olga Fret – I Nagroda (Kategoria II)
    mgr Małgorzata Ryk
    Aleksandra Chojnacka – I Nagroda (Kategoria III)
    mgr Henryk Rymarczuk

 

  • V Międzyszkolny Konkurs Miniatur
    Grupa klas III
    Piotr Alexewicz – I Nagroda
    mgr Małgorzata Borkowska
    Hanna Gębka – II Nagroda
    mgr Urszula Antkowiak
    Marcin Jezierzański – II Nagroda
    mgr Irena Burska
    Andrzej Magiera-Gorzka – III Nagroda
    mgr Irena Maciukiewicz

    Grupa klas IV
    Weronika Górska – I Nagroda
    mgr Irena Burska
    Martyna Wrześniewska – II Nagroda
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Maria Cylulko – Wyróżnienie I st.
    mgr Irena Maciukiewicz
    Aleksandra Dybko – Wyróżnienie I st
    mgr Irena Maciukiewicz
    Karol Knapiński – Wyróżnienie I st.
    mgr Katarzyna Chronowska
    Marta Horyza – Wyróżnienie II st.
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Julia Juszczak – Wyróżnienie II st.
    mgr Ewa Florek

 

  • Regionalny Konkurs Pisania Dyktand w Legnicy
    Piotr Maślankowski – I Nagroda 
    mgr Małgorzata Kasperska
    Olga Dąbrowska – II Nagroda
    mgr Małgorzata Kasperska
    Damian Trociński – Wyróżninie
    mgr Małgorzata Kasperska

 

  • Konkurs Kompozytorski w Legnicy
    Piotr Maślankowski – Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Kasperska

 

  • Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Skierniewicach
    Michał Olejnik – I Nagroda oraz Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego XX wieku.
    mgr Urszula Antkowiak
    Marcin Jezierzański – III Nagroda
    mgr Irena Burska

 

  • XVII Prezentacjach Młodych Skrzypków Szkół Muzycznych I st.
    Kaja Szadujko – I Nagroda
    mgr Ryszarda Knappe
    Dominika Kuzio – Wyróżnienie
    mgr Halina Zwiercan

 

  • XX Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu
    Kaja Szadujko - Wyróżnienie
    mgr Ryszarda Knappe

 

  • V Ogólnopolski Turniej Młodych Skrzypków – Nysa 2010
    Tomasz Kobel - II Nagroda
    mgr Urszula Maćkowska

 

  • IX Regionalny Konkurs Solfeżowy – Wrocław 2010
    Jagoda Ciechańska – I Nagroda
    mgr Małgorzata Kasperska
    Andrzej Magiera-Gorzka – III Nagroda
    mgr Małgorzata Kasperska

 

  • VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg – Łódź
    Leszek Kawecki – III Nagroda
    mgr Irena Maciukiewicz

 

  • IX Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski   Rybnik 2010
    Anna Grondalska -  Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Kasperska
    Aleksandra Żórawik -  Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Kasperska
    Paulina Szczurek -  Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Kasperska
    Piotr Maślankowski -  Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Kasperska
    Krzysztof Góral -  Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Kasperska
  • Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów   Świdnica 2010
    Steve Moon – III Nagroda
    mgr Krystyna Dyżewska
    Weronika Partyka – III Nagroda
    mgr Joanna Karpeta
    Maciej Żórawik – III Nagroda
    mgr Ewa Florek
    Tomasz Białynicki-Birula – III Nagroda
    mgr Irena Maciukiewicz
    Agata Kełpińska – Wyróżnienie
    mgr Irena Maciukiewicz
    Miron Malejki – Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Borkowska
    Antoni Śmidoda – Wyróżnienie
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Jaśmina Szarejko – Wyróżnienie
    mgr Małgorzata Jasińska
" />