Sukcesy 2008 – 2009

  ROK SZKOLNY 2008/2009

 

  •  Nasi stypendyści
    Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci
    Michał Michalski - fortepian
    mgr Irena Maciukiewicz

           Stypendium Prezydenta miasta Wrocławia
           Antoni Tomaszewski - gitara
           mgr Agata Furmanowska
           Anna Kisielewska - skrzypce
           mgr Aneta Szczygielska
           Rozalia Kierc - fortepian
           mgr Krystyna Dyżewska
           Maria Porzezińska - fortepian
           mgr Irena Maciukiewicz
           Marcin Urszulak - perkusja
           mgr Andrzej Waloszczyk
           Michał Michalski - fortepian
           mgr Irena Maciukiewicz



    • Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków
      Opolu  27-28 XI 2008
      Rozalia Kierc - fortepian I MIEJSCE
      mgr Krystyna Dyżewska
    • Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny Görlitz-Zgorzelec 
      9-10 I 2009r.
      Rozalia Kierc -I Nagroda z wyróżnieniem 
      mgr Krystyna Dyżewska
      Weronika Górska – I Nagroda 
      mgr Irena Burska
      Szymon Góral – I Nagroda
      mgr Irena Maciukiewicz
      Michał Olejnik – I Nagroda
      mgr Urszula Antkowiak
      Marta Horyza – II Nagroda
      mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
      Maria Porzezińska -  II Nagroda
      mgr Irena Maciukiewicz
      Dominik Durejko – II Nagroda
      mgr Inga Chrabkowska
      Piotr Alexewicz – II Nagroda
      mgr Małgorzata Borkowska
      Marcin Jezierzański – II Nagroda
      mgr Irena Burska
      Hubert Zydek – II Nagroda
      mgr Irena Maciukiewicz
      Patrycja Dymnicka – III Nagroda
      mgr Agnieszka Henel
      Andrzej Magiera-Gorzka – III Nagroda
      mgr Irena Maciukiewicz
  • X Dolnośląskie Kolędowanie Świdnica 10 I 2009r.
    Chór „Con Brio” - Złoty Anioł – Grand Prix
    oraz Nagroda dla najlepszego dyrygenta dla
    mgr Małgorzaty Podzielny 
  • VI Dolnośląskie Forum Perkusyjne 10-11 I 2009 r. Wrocław
    Grupa młodsza 
    Jadwiga Klimiuk – I nagroda
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Piotr Klimiuk – II nagroda
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Marta Petelenz – II nagroda
    mgr Krzysztof Loho
    Grupa starsza
    Marcin Urszulak – I nagroda exequo
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Aleksandra Leszczyszyn -  II nagroda
    mgr Krzysztof Loho
    Cyprian Sobiński – III nagroda
    mgr Andrzej Waloszczyk
  • XIV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny
    im. H. Czerny-Stefańskiej 12-14 II 2009 r.  Żagań 
    Rozalia Kierc - fortepian I MIEJSCE (I grupa)
    mgr Krystyna Dyżewska
  • Makroregionalne Przesłuchania CEA
    Uczniowie zakwalifikowani do III etapu przesłuchań
    Marcin Urszula-perkusja
    Piotr Klimiuk-perkusja
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Anna Rudkiewicz-wiolonczela
    mgr Katarzyna Baranowska
    Antoni Tomaszewski-gitara
    mgr Agata Furmanowska
    Olga Dąbrowska-gitara
    mgr Małgorzata Jakóbczak
    Leszek Kawecki-fortepian
    mgr Irena Maciukiewicz
    Jakub Żołyński-fortepian
    mgr Urszula Antkowiak
    Jan Oleksy-trąbka
    mgr Kazimierz Bujoczek



    • XVIII KID - Oława 2009
      Jarosław Chmura-flet-II Nagroda
      mgr Małgorzata Świętoń
      Aleksandra Chojnacka-flet-WRÓŻNIENIE
      mgr Henryk Rymarczuk
      Jan Oleksy-trąbka- WYRÓŻNIENIE
      mgr Kazimierz Bujoczek
    • V Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej im J.Garści - Lubliniec
      Michał Olejnik- fortepian I nagroda gr.II
      mgr Urszula Antkowiak
    • XVII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe - Sanok
      Antoni Tomaszewski
       - II nagroda
      mgr Agata Furmanowska
  • III Olimpiada Muzyczna w   Brzegu
    Bacewicz Pucusion Group- I MIEJSCE exequo i
    Bacewicz Young Percusion Group – I MIEJSCE exequo
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Kwartet smyczkowy – II MIEJSCE
    mgr Małgorzata Podzielny
  • Ogólnoposkie Przesłuchania CEA – III etap Warszawa
    Lszek Kawecki - fortepian I MIEJSCE
    mgr Irena Maciukiewicz
  • Regionalny Konkurs Pisania Dyktand Legnica
    Maślankowski Piotr – I Miejsce
    Urszulak Marcin – II Miejsce
    Kawecki Leszek – II Miejsce
    mgr Małgorzata Kasperska
  • IV Ogólnoposki Konkurs Kompozytorski dla Dzieci i Młodzieży  Stalowa Wola
    Przemysław Michalak – II Miejsce
    mgr Małgorzata Kasperska
  • VII Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów  Głubczyce
    Rozalia Kierc 
    - fortepian  - I Miejsce   grupa I
    mgr Krystyna Dyżewska
  • Ogólnoposkie Przesłuchania CEA – III etap Warszawa
    Antoni Tomaszewski
     - gitara - Wyróżnienie
    mgr Agata Furmanowska
  • II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy - Tomaszów Mazowiecki
    Antoni Tomaszewski
     - I Miejsce
    mgr Agata Furmanowska
  • VIII Regionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych I st. Wrocław
    Rozalia Kierc – I Miejsce
    Lidia Lubieniecka – I Miejsce
    mgr Małgorzata Kasperska
  • XIX Kłodzki Konkurs Pianistyczny  Kłodzko
    Weronika Górska – I Miejsce  w kategorii klas III
    mgr Irena Burska
    Marta Horyza – Wyróźnienie  w kategorii klas III
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Maria Małys – Wyróżnienie  w kategorii klas IV
    mgr Ewa Bujoczek
  • IV Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów w Świdnicy
    Marcin Jezierzański – II Miejsce
    mgr Irena Burska
    Hubert Zydek – IV Miejsce
    mgr Irena Maciukiewicz
  • II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy w Wieliczce
    Jagoda Ciechańska – II Miejsce
    Daniel Kuzio – III Miejsce

    mgr Halina Zwiercan
  • XVI Muzyczne Prezentacja Młodych Skrzypków - Bystrzyca Kłodzka
    Jagoda Ciechańska – Wyróżnienie
    mgr Halina Zwiercan
  • Ogólnopolski Konkurs Wykonawczy - Wieliczka
    Pamela Zdanowicz – II Miejsce
    (grupa III)
    mgr Monika Adamiak
  • XI Świdnickie Konfrontacje Młodych Skrzypków - Świdnica
    Pamela Zdanowicz – II Miejsce
    (kategoria kl. VI)
    mgr Monika Adamiak
  • III Ogólnopolski Przegląd Pieśni Sakralnej „Vox Domini” Prusice
    Chór „Con Brio” – I Miejsce (kategoria – chóry dziecięce)
    Chór „Rondo” – I Miejsce (kategoria – chóry mieszane)
    mgr Małgorzata Podzielny
" />