Sukcesy 2007 – 2008

 ROK SZKOLNY 2007/2008

  • Makroregionalny Konkurs Uczniów Klas Wiolonczeli SM I st.
    w Warszawie. 5-6 XI 2007r.
    Anna Rudkiewicz - wiolonczela III MIEJSCE
    mgr Katarzana Baranowska

 

  • Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Usti nad Łabą (Czechy)
    15-16 XI 2007r.
    Michał Michalski - fortepian WYRÓŻNIENIE
    mgr Irena Maciukiewicz

 

  • Konkurs Akordeonowy we Wrocławiu. 17 XI 2007r.
    Piotr Tocicki - akordeon II NAGRODA
    mgr Anna Tober

 

  • VII Międzynarodowy Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny
    w Gorlitz-Zgorzelcu 11-13 I 2008 r.
    Rozalia Kierc - fortepian I NAGRODA oraz NAGRODA SPECJALNA
    mgr KrystynaDyżewska
    Michał Michalski - fortepian I NAGRODA oraz NAGRODA GŁÓWNA
    mgr Irena Maciukiewicz
    Piotr Alexewicz - fortepian I NAGRODA
    mgr Małgorzata Borkowska
    Marta Horyza - fortepian II NAGRODA
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Kamila Rzeźnik - fortepian II NAGRODA
    mgr Urszula Antkowiak
    Weronika Górska - fortepian II NAGRODA
    mgr Irena Burska
    Dominik  Durejko - fortepian II NAGRODA
    mgr Inga Chrabkowska
    Maciej Skowyrko - fortepian II NAGRODA
    mgr Małgorzata Jasińska
    Wiktor
     Marcinkowski - fortepian II NAGRODA
    mgr Urszula Antkowiak
    Krzysztof Lis - fortepian III NAGRODA
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Stanisław Tomaszewski - fortepian III NAGRODA
    mgr Inga Chrabkowska
    Leszek Kawecki - fortepian III NAGRODA
    mgr Irena Maciukiewicz
    Leszek Kawecki 
    Michał Michalski - duet fortepianowy II NAGRODA
    mgr Irena Maciukiewicz
    Dominik Durejko 
    Stanisław Tomaszewski - duet fortepianowy II NAGRODA
    mgr Inga Chrabkowska

 

  • V Dolnośląskie Forum Perkusyjne Uczniów Klas Perkusji
    Szkół Muzycznych I st.  we Wrocławiu. 12 I 2008 r.
    Marcin Urszulak - perkusja I NAGRODA
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Filip Wolski - perkusja II NAGRODA
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Aleksandra Leszczyszyn - perkusja III NAGRODA
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Piotr Olczyk - perkusja III NAGRODA
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Cyprian Sobiński - perkusja WYRÓŻNIENIE
    mgr Andrzej Waloszczyk

 

  • IX  Dolnośląskie Kolędowania we Wrocławiu. I 2008 r.
    Chór „Con Brio” – Grand Prix Złoty Anioł
    mgr Małgorzata Podzielny

 

  • IV Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Uczniów
    Szkół Muzycznych I st. w Szczecinie. 17-18 III 2008 r.
    Marcin Urszulak - perkusja I MIEJSCE
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Przemysław Michalak - perkusja II MIEJSCE
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Cyprian Sobiński - perkusja WYRÓŻNIENIE
    mgr Andrzej Waloszczyk

 

  • X Dolnośląski Konkurs Gitarowy w Kłodzku. 28-29 III 2008 r.
    Antoni  Tomaszewski - gitara I MIEJSCE
    mgr Agata Furmanowska

 

  • XV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Koninie.  3-6 IV 2008 r.
    Michał Michalski - fortepian Wyróżnienie I STOPNIA
    mgr Irena Maciukiewicz

 

  • X Świdnickie Konfrontacje Młodych Skrzypków SM. I st.  05 IV 2008 r.
    Joanna Radzik - skrzypce I MIEJSCE
    mgr Monika Adamiak
    Zofia Marcinkowska - skrzypce II MIEJSCE
    mgr Monika Adamiak
    Aleksandra Wójcicka - skrzypce III MIEJSCE
    mgr Ewa Kuzio
    Patrycja Dzwonkowska - skrzypce WYRÓŻNIENIE
    mgr Halina Zwiercan

 

  • IV Ogólnopolski Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku. 09 IV 2008 r.
    Maria Porzezińska - fortepian I NAGRODA
    mgr Irena Maciukiewicz

 

  • XVII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie. 15-16 IV 2008 r.
    Jan Oleksy trąbka WYRÓŻNIENIE
    mgr Kazimierz Bujoczek
    Tomasz Dowbaj trąbka WYRÓŻNIENIE
    mgr Kazimierz Bujoczek

 

  • XVII Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych SM I st. 18-19 IV 2008 r.
    Piotr Klimiuk 
    Piotr Olczyk 
    Omar Salloum 
    Marcin Urszulak - kwartet perkusyjny I MIEJSCE
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Martyna Godlewska 
    Danuta Krzyżoś 
    Przemysław Michalak 
    Małgorzata Parka 
    Cyprian Sobiński - kwintet perkusyjny II MIEJSCE
    mgr Andrzej Waloszczyk
    Aleksandra Leszczyszyn 
    Anna Pawelec 
    Adam Lubomski 
    Jakub Kasprzak - kwartet perkusyjny II MIEJSCE
    mgr Krzysztof Loho
    Pamela Zdanowicz 
    Zofia Marcinkowska 
    Aleksandra Wójcicka 
    Agnieszka Kaczmarek - kwartet smyczkowy WYRÓŻNIENIE
    mgr Małgorzata Podzielny

 

  • I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy dla Uczniów
    Szkół Muzycznych I st. w Wieliczce. 18-20 IV 2008 r.
    Joanna Radzik - skrzypce WYRÓŻNIENIE w kat III
    mgr Monika Adamiak
    Jagoda Ciechańska - skrzypce  II WYRÓŻNIENIE w kat I
    mgr Halina Zwiercan

 

  • XII Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku. 19-20 IV 2008 r.
    Joanna Bradke - wiolonczela WYRÓŻNIENIE
    mgr Katarzyna Baranowska

 

  • IX Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im.G.Bacewicz
    we Wrocławiu. 23-25 IV 2008 r.
    Anna Kisielewska - skrzypce WYRÓŻNIENIE
    mgr Aneta Szczygielska

 

  • V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im.E.Altberg w Łodzi. 24-25 IV 2008 r.
    Michał Michalski - fortepian II MIEJSCE
    mgr Irena Maciukiewicz

 

  • Konkurs Wiedzy o F.Schubercie w Głogowie. 26 IV 2008 r.
    Aleksandra Żórawik - teoria I MIEJSCE
    mgr Anna Wagner
    Amelia Kramarczyk - teoria II MIEJSCE
    mgr Aleksandra Pijarowska
    Julia Salomądry - teoria WYRÓŻNIENIE
    mgr Anna Wagner

 

  • XVI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny F.Chopina
    dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni. 11 V 2008 r.
    Rozalia Kierc - fortepian I MIEJSCE EX.
    mgr Krystyna Dyżewska

 

  • XV Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
    Szkół Muzycznych I st. w Bystrzycy Kłodzkiej. 15-16 V 2008 r.
    Anna Kisielewska - skrzypce II MIEJSCE
    mgr Aneta Szczygielska

 

  • XVIII Kłodzki Konkurs Pianistyczny. 16-17 V 2008 r.
    Rozalia Kierc - fortepian II MIEJSCE w kat III kl.
    mgr Krystyna Dyżewska

 

  • VIII Międzyszkolny Konkurs Duetów Fortepianowych
    w Jeleniej Górze. 17 V 2008 r.
    Dominik Durejko 
    Stanisław Tomaszewski - duet fortepianowy I MIEJSCE w kat III
    mgr Inga Chrabkowska

 

  • III Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Orkiestr Smyczkowych
    w Nysie. 30 V 2008 r.
    Orkiestra Smyczkowa – BRĄZOWA STATUETKA „Smyk”
    mgr Małgorzata Podzielny

 

  • IV Konkurs Wykonawczy Utworów W.Lutosławskiego
    w Drozdowie. 06-07 VI 2008 r.
    Maria Porzezińska - fortepian II MIEJSCE
    mgr Irena Maciukiewicz

 

  • VII Regionalny Konkurs Solfeżowy SM I st.  we Wrocławiu. 09 VI 2008 r.
    Anna Rudkiewicz - teoria I NAGRODA
    mgr Anna Tober
    Aleksandra Chojnacka - teoria I NAGRODA
    mgr Małgorzata Kasperska

 

  • III Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów
    w Świdnicy. 11-12 VI 2008 r.
    Hubert Zydek - fortepian I MIEJSCE
    mgr Irena Maciukiewicz
    Marta Kawalec - fortepian I MIEJSCE
    mgr Marzena Waloszczyk
    Rozalia Kierc - fortepian I MIEJSCE
    mgr Krystyna Dyżewska
    Marta Horyza - fortepian II MIEJSCE
    mgr Agnieszka Lewandowska-Gryś
    Marcin Jezierzański - fortepian III MIEJSCE
    mgr Irena Burska
    Piotr Alexewicz - fortepian IV MIEJSCE
    mgr Małgorzata Borkowska

" />