SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH I PERKUSJI – HARMONOGRAM        2022/2023   Semestr I

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH I PERKUSJI – HARMONOGRAM   

    2022/2023   Semestr I

 

Wrzesień

01.09.2022 – rozpoczęcie roku szkolnego

15.09. – popis – „Po Bielicach” – przygotowanie i prowadzenie Henryk Rymarczuk

Październik

14.10 – Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej

19.10. (środa) –  popis Sekcji godz.17.00 – przygotowanie i prowadzenie Paweł Spychała

20.10.(czwartek) – popis Sekcji godz.18.30 – przygotowanie i prowadzenie Magdalena Janas

25.10.(wtorek) – popis Sekcji – przygotowanie i prowadzenie Małgorzata Ryk

Listopad

10.11.(czwartek) – Koncert szkolny z okazji Święta Niepodległości

16.11. (środa) – popis Sekcji godz.18.30  – przygotowanie i prowadzenie Kazimierz    Bujoczek

17.11.(czwartek) – Koncert Absolwentów – (PSM II st. „Podwale”) godz.17.00 – przygotowanie Krystyna Wojciechowska, Małgorzata Ryk, prowadzenie Henryk Rymarczuk

23,24. 11.(środa, czwartek) – przesłuchanie techniczne klas IV, V/6 i II, III/4 – (instrumenty dęte)

29.11.(wtorek) – popis klas perkusji –  przygotowanie i prowadzenie Krzysztof Loho

30.11.(środa) – popis Sekcji – „ Andrzejki” godz.18.00 – przygotowanie i prowadzenie

Aleksandra Rymarczuk – Świńczyk

Grudzień

06.12.(wtorek) – popis „ Mikołajowy” – godz.18.30 – przygotowanie i prowadzenie Henryk Rymarczuk

7. 12. (środa) – popis „ Mikołajowy” – Sekcja – godz.17.00 – przygotowanie i prowadzenie Michał Pękosz

14.12.(środa) – „Koncert z misiem” – przesłuchania semestralne klas I – w formie Audycji godz.18.30 – Aula – prowadzenie Radosław Tokarz

15.12. (czwartek) – „Koncert z misiem” – przesłuchania semestralne klas I – w formie Audycji godz.17.00 – Aula – prowadzenie Witold Doroba

19.12.(poniedziałek) – perkusja – przesłuchania techniczne klas IV, V, VI/6 i II, III, IV/4

21.12.(środa) – popis Sekcji – „ Koncert kolęd” – przygotowanie i prowadzenie Ewelina Słuszniak

22.12.(czwartek) – przesłuchanie zespołów kameralnych – Aula – godz.18.00 – przygotowanie i prowadzenie Andrzej Waloszczyk

Styczeń 2023

11.01. (środa) – przesłuchania techniczne dyplomantów – instrumenty dęte

12.01. (czwartek) – przesłuchania techniczne dyplomantów – instrumenty dęte

16 – 20.01 – przesłuchania semestralne

21.01. (sobota)  – popis Sekcji – „ Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka” – godz.12.00 – przygotowanie i prowadzenie Janusz Buliński

25,26.01. (środa, czwartek) – przesłuchania dyplomantów – instrumenty dęte

27.01 – Przygotowanie do Rady Klasyfikacyjnej

30.01 – Rada Klasyfikacyjna

Luty 2023

1,2.02. – popisy Sekcji